7. Dodací lhůta a předání zboží prodávajícím

Prodávající se zavazuje dodat objednané zboží zasláním prostřednictvím přepravní spolešnosti na adresu uvedenou kupujícím v objednávce a to co nejdříve po obdržení objednávky, nejpozději však do jednoho týdne. Obecná dodací lhůta je 2-5 pracovních dnů. U některých výrobků, pokud není zboží skladem, může dodací lhůta být až 4 týdny. O zpoždění dodávky budete včas informováni. Děkujeme za pochopení. Jednotlivé dodací lhůty jsou uvedeny u každého výrobku. Nebude-li prodávajícím zboží předáno k doručení přepravní společnosti nejpozději ve lhůtě do jednoho týdne od obdržení objednávky kupujícího, má kupující právo odstoupit od objednávky a o tomto svém rozhodnutí prodávajícího informovat.

V případě, že kupující uhradí objednané zboží předem na účet prodávajícího, prodávající se zavazuje předat zboží k doručení přepravní společnosti do 3 pracovních dnů od obdržení platby na účet.

Prodávající si vyhrazuje právo změnit variantu dopravy, a to i bez předchozího upozornění kupujícího, při zachování udané ceny.

Předání zboží přepravní společností:

- PPL „soukromá adresa“ - komunikace s příjemcem ze strany PPL - řidič před doručením kontaktuje příjemce tak, aby došlo k souladu potřeb obou subjektů, standardní doručení následující pracovní po podání den 8:00 – 18:00 hod., možnost sledování zásilky na www.ppl.cz

- Česká pošta „balík do ruky“ - doručení balíku do rukou adresáta s garantovaným časem dodání do 14 hodin následujícího pracovního dne po dni podání, zaslání sms příjemci , možnost sledovat zásilku na www.ceskaposta.cz , po neúspěšném pokusu o doručení je zásilka uložena na ukládací poště a adresát je o jejím uložení informován prostřednictvím SMS/e-mailu i papírovou výzvou

- Česká pošta „ balík na poštu“ - Česká pošta garantuje přepravu a uložení zásilky na vybranou pobočku následující den po podání pro všechny Balíky Na poštu podané do 15 hodin. Vaše zásilka bude připravena k vyzvednutí na Vámi vybrané poště již od 12 nebo 15 hodin po dni podání. Tato informace Vám bude sdělena v avízu SMS - Česká pošta elektronicky oznámí adresátovi příchod zásilky již v den podání. O připravenosti zásilky k vyzvednutí budete informováni pouze elektronickou formou, klasickou papírovou výzvu již ve schránce nenajdete.

- Česká pošta „ doporučená zásilka“ - doručení balíčku do 500.-Kč zpravidla následující pracovní den, príp za dva dny od jeho podání.

 

Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu plnění na uvedené místo. Zásilka se zbožím vždy obsahuje daňový doklad.